Reverest Fund Management

Reverest Fund Management yra Lietuvos Banko licencijuota investicijų valdymo įmonė. Mes randame optimalius sprendimus privatiems investuotojams, šeimos biurams ir instituciniam kapitalui investuodami į pridėtinę vertę kuriantį nekilnojamąjį turtą visose Baltijos šalyse. Įmonė valdo šiuos Fondus.


Reverest Asset Management

Reverest Asset Management teikia konsultavimo ir tarpininkavimo paslaugas pasitelkdami patirtį nekilnojamojo turto plėtros, finansinio struktūrizavimo, sandorių įgyvendinimo srityse sukuriant aukštą pridėtinę vertę mūsų klientams ir partneriams.

Komanda


Rasa
Liaučiuvienė
Valdybos pirmininkė

Read More

Justinas
Galginaitis, CFA
Valdybos narys

Read More

Linas
Žilevičius
Valdybos narys

Read More

Ričardas
Babič
Valdybos narys

Read More

Valdybos narys

JustinasGalginaitis, CFA

Plačiau
Valdybos narys

LinasŽilevičius

Plačiau
Valdybos narys

RičardasBabič

Plačiau
Valdybos pirmininkė

RasaLiaučiuvienė

Plačiau
Statybos projektų vadovas

SauliusVaupšas

Plačiau

Komanda


Valdybos narys

Justinas Galginaitis, CFA


Patyręs nekilnojamojo turto ir finansų sektoriaus profesionalas, daugiausia dėmesio skiriantis investicijų valdymui, nekilnojamojo turto finansavimui ir sandorių struktūrizavimui. Anksčiau dirbo Zabolis Partners, Baltic RED, UniCredit Bank AG. Justinas yra įgijęs CFA instituto (JAV) ir KU Leuven (Belgija) finansų ir verslo administravimo išsilavinimą.

LinkedIn
Valdybos narys

Linas Žilevičius


Talentingas nekilnojamojo turto specialistas, daugiausia dėmesio skiriantis nekilnojamojo turto susijungimų ir įsigijimų projektams, sandorių paieškai ir verslo plėtrai. Anksčiau jis dirbo Newsec Baltics, Zabolis Partners ir Porta Finance. Linas yra įgijęs finansų ir verslo administravimo bakalauro laipsnį Stockholm School of Economics Rygoje.

LinkedIn
Valdybos narys

Ričardas Babič


Patyręs sektoriaus profesionalas, entuziastingas nekilnojamojo turto vystymo, projektų ir statybų valdymo srityse. Ričardas anksčiau dirbo SBA įmonių grupėje, Zabolis Partners ir Baltic Red. Ričardas studijavo Danijoje, kur VIA universitete įgijo statybų valdymo bakalauro laipsnio diplomą.

LinkedIn
Valdybos pirmininkė

Rasa Liaučiuvienė


Ilgametę patirtį nekilnojamojo turto teisės, rizikų valdymo ir reguliavimo srityje turinti ekspertė. Rasa ilgą laiką buvo SBA grupės teisės vadovė, stambių gamybinių įmonių stebėtojų tarybos narė ir dirbo vienoje didžiausių statybos įmonių YIT Lietuva. Rasa yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vilniaus Universitete.

Statybos projektų vadovas

Saulius Vaupšas


Ambicingas statybos ir projektų vadovas, atsakingas už savalaikį ir kokybišką nekilnojamojo turto plėtros projektų įgyvendinimą. Prieš prisijungdamas prie Reverest, patirties įgijo dirbdamas Lietuvos oro uostuose ir Darnu grupėje. Akademinės patirties Saulius sėmėsi Kopenhagoje ir Roberto Gordono universitete (JK).

LinkedIn